Helpdesks DFIN, DPO, studentenadministratie, Minerva, Zephyr, Curios, multimediatoepassingen, ICTO, UZ, DICT

Overzicht Helpdesks

GUIDe

Het centrale aanspreekpunt voor informatie over de UGent en haar diensten
http://www.ugent.be/nl/univgent/contact

Helpdesk DFIN

Directie Financiën (DFIN)
dfin@UGent.be
(09 264) 7920
8u - 12u en 13u - 16.30u

Helpdesk personeelsaangelegenheden

Directie Personeel en Organisatie (DPO)
apollo.dpo@UGent.be
(09 264) 9898

Helpdesk Studentenadministratie en Studieprogramma's

Directie Onderwijsaangelegenheden (DOWA) - Afdeling Studentenadministratie en Studieprogramma's
studentenadministratie@UGent.be (algemene vragen over inschrijving, toelating, attesten, ...) 09 331 00 99 - intern: 100 99
studiegeld@UGent.be (vragen over berekening studiegeld)
diploma@UGent.be (vertaling en duplicaat diploma)
studentadministration@UGent.be (international students) 09 331 00 70 - intern: 100 70
http://www.ugent.be/nl/onderwijs/administratie/

Helpdesk Minerva, Zephyr en multimediatoepassingen

Directie ICT - Afdeling Onderwijstechnologie (ICT&O)
icto@UGent.be, minerva@UGent.be, zephyr@UGent.be, videostreaming@UGent.be
(09 264) 8570
http://icto.UGent.be/

Helpdesk Curios

curios@UGent.be
(09 264) 8594

Helpdesk Oasis

helpdesk.oasis@UGent.be
(09 264) 98 08

HPC - High Performance Computing UGent

Centrale Rekeninfrastructuur - HPC

Helpdesk UZ Gent

Universitair Ziekenhuis Gent
09 332 2001 (intern vanaf UGent naar UZ: 3*2 2001 of 233 2001)

Helpdesk DICT

Directie Informatie- en Communicatietechnologie (DICT)
helpdesk@UGent.be
(09 264) 4747
http://helpdesk.UGent.be/